Erkek ve Kadının Saç Rehberi

Kerastase Specifique Şampuanı Kullandım İşte Sonuçlar!

5

Kerastase Specifique Bain Prevention Şampuan

Kerastase specifique bain prevention şampuanını saç dökülmesi, saçımda incelme ve zayıflama gibi sorunlar için almıştım. Bu şampuanı kullandım denedim. Şimdi sizlere şampuanın saçımda ne gibi etkisi olduğunu açıklayacağım. 

Kerastase specifique bain prevention saç problemleri ve dökülmeleri üzerinde etkili mi?

Uzun süredir saçımda kökten dökülme meydana geliyordu. Araştırırken Kerastase specifique bain prevention adlı şampuana denk geldim. Şampuan hakkında kullanıcı yorumlarını okudum. Çoğu kişi şampuandan memnundu, bende şampuanın siparişini verdim. Şampuanın fiyatı o zaman aldığımda kampanyada olduğu için 57 TL fiyatında almıştım. Şampuanın kokusu güzel ve ilk yıkamada gerçekten size hissettiriyor. Tabi saç dökülmesi halen devam ediyordu ama saçta bir canlanma ve güçlenme meydana geldiğini fark ediyordum. 1 hafta kullanmaya başladım saçımda dahada bir etkisini göstermişti saçımı nereye tarıyor isem oraya taranıyor.

Kerastase Specifique Şampuanı Kullandım İşte Sonuçlar!

Saçta parlaklık ve gürleşme meydana geldi. Şuanda 3 hafta oldu kullanalı saçımda dökülme azaldı diyebilirim. Fakat dökülmenin tamamen kestiğini söyleyemem. Bu şampuan ile saçınızı iki defa yıkayın. ilkinde yıkayıp hemen durulayın ama ılık suyla, ne çok sıcak su nede çok soğuk su ile durulayın. ikincisinde ise tekrar yıkayın ama şampuan bu sefer 2 dk kadar saçta beklesin ve ardından iyice durulayın. Kerastase specifique bain prevention adlı şampuan saçta kepeklenme, kaşıntı ve cansızlığı ortadan kaldırarak saçı besliyor. Devamlı saçımı kestirdiğim kuaförüm de bu şampuanı 4 aydır kullanıyormuş ve çok memnun olduğunu söyledi. Kuaförüm şampuan hakkında özellikle şunu belirtti; şampuan erkeklik hormonu olan DHT hormonunu durdurmuyor, sadece mevsimsel dökülme, strese bağlı dökülme ve yanlış kozmetik sonucu dökülmelerde saç dökülmesini azalttığını bildirdi.   Yani saçın sağlıklı büyümesi için gerekli vitaminleri barındırdığını söyledi. Saçlarınızı İki günde bir yıkamanız yeterlidir. Bu şampuanın başka çeşitleri de var ama denemedim. Onları da denersem sizlere buradan açıklarım. Yazımı okuduğunuz için teşekkürler umarım faydasını görürsünüz. Sağlıcakla kalın…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.